DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Vinnytsia - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Vinnytsia – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Vinnytsia do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
05:00 – 15:25 VinnytsiaRzeszow

10 hod. 25 min.

Denně

05:00 – 15:25 VinnytsiaRzeszow

10 hod. 25 min.

Denně

05:00 – 15:25 VinnytsiaRzeszow

10 hod. 25 min.

Denně

06:00 – 17:55 VinnytsiaRzeszow

11 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 17:55 VinnytsiaRzeszow

11 hod. 55 min.

So

06:00 – 17:55 VinnytsiaRzeszow

11 hod. 55 min.

So

06:00 – 18:00 VinnytsiaRzeszow

12 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

06:20 – 17:55 VinnytsiaRzeszow

11 hod. 35 min.

So

08:30 – 21:30 VinnytsiaRzeszow

13 hod. 0 min.

Út, Čt

09:30 – 22:10 VinnytsiaRzeszow

12 hod. 40 min.

Denně

13:15 – 04:30 VinnytsiaRzeszow

15 hod. 15 min.

14:00 – 03:10 VinnytsiaRzeszow

13 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

14:00 – 03:10 VinnytsiaRzeszow

13 hod. 10 min.

Po

15:30 – 04:00 VinnytsiaRzeszow

12 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 05:10 VinnytsiaRzeszow

12 hod. 40 min.

Denně

16:30 – 05:10 VinnytsiaRzeszow

12 hod. 40 min.

Denně

16:50 – 05:10 VinnytsiaRzeszow

12 hod. 20 min.

Denně

16:50 – 05:10 VinnytsiaRzeszow

12 hod. 20 min.

Denně

16:50 – 03:50 VinnytsiaRzeszow

11 hod. 0 min.

Denně

16:50 – 03:40 VinnytsiaRzeszow

10 hod. 50 min.

Denně

17:20 – 03:50 VinnytsiaRzeszow

10 hod. 30 min.

Denně

17:20 – 03:40 VinnytsiaRzeszow

10 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Vinnytsia do centra Rzeszow v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Vinnytsia a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací