Липневі знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Верховина

Modultrans
Виїзди: 18 Лип, 19 Лип, 20 Лип, 21 Лип, 22 Лип, 23 Лип, 24 Лип, 25 Лип, 26 Лип, 27 Лип
  1. 15:50Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  2. 17:20Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  3. 19:00Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  4. 20:00Краків аeропорт ул. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  5. 20:30Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  6. 22:50Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 00:40Медика таможня (PL-UA)
  8. 02:10Шегині таможня (UA-PL)
  9. 03:20Львів Ж/Д вокзал, пл.Дворцовая, паркинг кафе PIZZA 0-24
  10. 03:55Львів Автобусная остановка, возле автовокзала, ул. Стрийская, 109
  11. 04:40Стрий Автовокзал, ул. Вокзальная, 7
  12. 05:15Долина Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  13. 05:55Калуш Автовокзал, ул. Привокзальная, 15
  14. 06:40Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  15. 07:45Коломия На кольце возле автовокзала, ул. Антоненка-Давидовыча, 15
  16. 08:50Косів Автовокзал, ул. Небесной Сотни, 13
  17. 10:00Верховина (Івано-Франківська обл.) Автовокзал, ул. Грушевського, 3
  • Перевізник: Modultrans
  • Додаткова інформація: Посадка на автобус может производиться за пределами автовокзала, более детальную информацию можно узнать у водителя.
  • Багаж: 1шт. до 30кг,+ручная кладь до 5кг(60x40x20)-бесплатно, каждое доп место до 15кг от 5 EUR.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя