Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 278 Liberec - Ivano-Frankovsk

12:30 Прага Bus Station "Florenc"
15:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
17:30 Братіслава Bus Station "Mlynske Nivy", pl.14
18:50 Нітра Staničná 1563/1, pl. 6B
20:30 Зволен Balkán 53 pl.6
22:30 Рожнява Bus Station, pl.2
23:30 Кошице Bus Station, pl.2, Stanicne nam. 9
00:00 Михайлівці Lastomírska 831/1
02:00 Вишнє Німецьке customs (SK-UA)
05:10 Ужгород Bus Station, 2 Stantsijna str.
06:10 Мукачеве Bus Station, Akademika Pavlova str. 214
07:40 Хуст Bus Station str. Ivana Franka 118
08:50 Тячів Bus Station, Mayakovskogo str. 4a
10:00 Рахів Bus station str. Privokzalna 11
11:50 Надвірна Bus Station, 2 Vokzalna str.
12:30 Івано-Франківськ Bus Station, 30 Zaliznichna str.
Перевізник: Maskaljuk Dmytro
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студенты до 25 лет
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Популярні напрямки


Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information