Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 419/2 Киев - Прага (доп)

08:30 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
10:30 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
13:30 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
16:50 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
21:30 Краковець customs (UA-PL)
22:30 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
23:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
02:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
05:00 Чеський Тешин customs (CZ-PL)
06:00 Фрідек-Містек Request stop
08:00 Брно Bus Station "Zvonarka"
10:30 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: KiyPasTrans, ATP-7
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
40% Дети 5-12 лет
99% Дети 0-5 лет

Популярні напрямки


Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information