Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту LEB9167 Parndorf - Bohumin - Lvov

17:20 Вена аеропорт Schwechat Airport Bbf.
18:00 Відень Vienna International Busterminal Erdberg
19:55 Брно Bus Station "Zvonarka"
21:00 Оломоуц Railway station, ul. Jeremenkova, near Ceska posta
22:05 Острава Svinov railway station, bus stop in front of station, Peterkova str.
22:55 Богумин Novy Bohumin railway station
23:04 Богумин Customs
23:04 Халупки Customs
00:05 Катовіце Railway Station, st. Andrzeja
01:15 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
04:05 Ряшів Dw. PKP, Plac Dworcowy 1, in front of main entrance
06:15 Корчова customs PL-UA
07:55 Краковець customs (UA-PL)
09:05 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
09:25 Львів Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.
Перевізник: ЛЕО Экспресс
Додаткова інформація: Автобус - черная Setra с номерами 5AN7491 или 5AN7521
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-14 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information