Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту E-770 Poland - Germany - Netherlands

08:55 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
06:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
09:00 Санок Railway Station, Dworcowa str. 4
09:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
06:30 Красностав Parking opposite railway station
09:00 Красник dworzec PKS
14:00 Бельсько-Бяла Gas station BP, ul.Warszawska 16
13:10 Устронь Parking at the supermarket POLANA, ul.3 Maja
14:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:30 Каліш Dw.PKP
06:10 Дортмунд Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
09:00 Перемишль dworzec PKS
07:00 Замосць Dw. PKS st.0
09:30 Риманув Stacja BP
10:00 Нисько Plac Wolności
07:00 Хелм dworzec PKS
09:30 Аннополь Bus Station
14:20 Чеховіце-Дзедзіце Dworzec PKS, ul. Niepodległości
13:15 Устронь Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
16:15 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
17:00 Острув-Велькопольский Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
06:50 Ессен Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
09:45 Ярослав Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
07:45 Томашув-Любельский Dw. PKS
10:00 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
10:20 Стальова Воля Dworzec PKS
08:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
09:45 Ожарув Bus Station
14:40 Пщина Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
13:30 Скочув Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
17:20 Серадз Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
18:50 Олесьниця Dw.PKS
07:30 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:00 Пшеворск Dworzec PKS
08:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
10:05 Кросно Parking near railway station
11:00 Тарнобжег Bus Station
09:30 Пулавы Bus Station, pl.8
10:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
15:00 Тихи bus stop MPK bay at the Hotel Tychy, ul.Jana Paul II
13:45 Цешин Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
18:00 Кемпно Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
08:00 Мёнхенгладбах Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
10:15 Ланьцут Gas station Orlen
10:45 Ясло Railway Station platform Wagabunda
11:15 Баранув-Сандомерский Bus Station, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
10:45 Радом dworzec PKS
11:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
14:20 Ястшембе-Здруй Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
08:30 Венло Central station
11:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
11:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
11:40 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
11:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
12:50 Пйотркув-Трибунальський Bus Station
14:40 Водзіслав-Шльонський PKS ul. Targowa
09:10 Ейндховен Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan
11:30 Ропчице Bus Station, stan. B.P. Batory
11:30 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
12:15 Кельце Dworzec PKS
13:30 Радомсько dworzec PKS
14:55 Жори Dworzec PKS
10:30 Бреда Central Station - Stationslaan
12:00 Дембица Railway Station
11:50 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
12:45 Єнджеюв Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
14:15 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
15:10 Рибник Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
11:15 Роттердам Busstation Conradstraat
12:15 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
12:30 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
15:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
15:40 Рацибуж dworzec PKS
12:20 Амстердам Eurolines coach station Duivendrecht, Stationsplein
12:30 Тарнув Station MĄDEL ul. Mostowa 14
13:00 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
16:00 Польска-Церекев Przystanek przy sklepie RTV AGD
12:45 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
13:30 Мшана-Дольна Dworzec PKS
16:30 Кендзежин-Козьле Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
13:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:00 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
18:00 Крапковіце Gas station LOTOS, on the road 45 Krapkowice Opole (between Strzelce Op, and Opole)
13:45 Бохня Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
15:00 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
15:30 Катовіце Dw. PKS
15:45 Хожув Station Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:00 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
16:15 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:30 Забже Pl. Warszawski
17:00 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:45 Стшельце-Опольске hotel Leśny
18:15 Ополе Dw. PKS, ul. 1 Maja 4, stan.1
20:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
21:15 Легница Nowodworska 30A
22:15 Ольшина Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 12
03:30 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
04:45 Билефельд ZOB bei Hbf Brackwede
07:15 Бохум Wittener Straße, under the railway bridge
08:00 Дуйсбург Otto-Keller-Straße
08:15 Моерс Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
08:45 Крефельд Hbf, Südseite
10:00 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
10:30 Бонн Thomastrasse
Перевізник: EUROLINES-MĄDELTRANS
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 90%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 5%
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information