ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, Александрийское шоссе 1

Автовокзал, Александрийское шоссе 1: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:00 – 08:40 КропивницькийПрага КропивницькийЧеркасиКиївЖитомирРівнеЛьвівРяшівКраківКатовіцеБрноПрага

31 год. 40 хв.

Нд

03:10 – 09:00 КропивницькийПознань КропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлавЛешноПознань

29 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

03:10 – 07:55 КропивницькийПознань КропивницькийУманьВінницяВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлавЛешноПознань

28 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

06:30 – 14:00 КропивницькийҐдиня КропивницькийЧеркасиКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиня

31 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 10:10 КропивницькийВроцлав КропивницькийСмілаЧеркасиКиївКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

26 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

08:00 – 14:00 КропивницькийЩецин КропивницькийСмілаЧеркасиКиївКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівВаршаваЛодзьПознаньЩецин

30 год. 0 хв.

Чт, Сб

08:30 – 07:00 КропивницькийМосква КропивницькийЧеркасиКиївКиївОрелТулаМосква

22 год. 30 хв.

Кожен день

08:30 – 12:50 КропивницькийЩецин КропивницькийЧеркасиКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЩецин

28 год. 20 хв.

Кожен день

08:30 – 12:50 КропивницькийЩецин КропивницькийЧеркасиКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЩецин

28 год. 20 хв.

Кожен день

08:30 – 12:50 КропивницькийЩецин КропивницькийЧеркасиКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЩецин

28 год. 20 хв.

Кожен день

08:30 – 12:50 КропивницькийЩецин КропивницькийЧеркасиКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЩецин

28 год. 20 хв.

Кожен день

08:30 – 21:05 КропивницькийКовель КропивницькийЧеркасиКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)Ковель

12 год. 35 хв.

Кожен день

11:30 – 04:15 КропивницькийРим КропивницькийЧеркасиКиївЖитомирРівнеЛьвівМестреЧезенаПеруджаФолиньоТерніРим

40 год. 45 хв.

Чт

12:30 – 03:55 КропивницькийКовель КропивницькийУманьГайсинВінницяХмельницькийВолочиськТернопільЗолочівЛьвівЖовкваЧервоноградНововолинськВолодимир-ВолинськийКовель

15 год. 25 хв.

Вт, Пт, Нд

13:00 – 19:00 КропивницькийДніпро КропивницькийКривий РігДніпро

6 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:00 – 20:00 КропивницькийЗапоріжжя КропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжя

7 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:10 – 16:10 КропивницькийКривий Ріг КропивницькийКривий Ріг

3 год. 0 хв.

Кожен день

13:10 – 16:10 КропивницькийКривий Ріг КропивницькийКривий Ріг

3 год. 0 хв.

Кожен день

13:10 – 16:10 КропивницькийКривий Ріг КропивницькийКривий Ріг

3 год. 0 хв.

Кожен день

13:10 – 16:10 КропивницькийКривий Ріг КропивницькийКривий Ріг

3 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 18:30 КропивницькийКривий Ріг КропивницькийКривий Ріг

2 год. 0 хв.

Пт

17:40 – 21:05 КропивницькийНікополь КропивницькийКривий РігНікополь

3 год. 25 хв.

Пн, Ср, Пт

23:00 – 07:00 КропивницькийМелітополь КропивницькийОлександріяДніпроЗапоріжжяМелітополь

8 год. 0 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 17:00 КропивницькийКельн аеропорт КропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКотбусБерлінМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

41 год. 5 хв.

Пн, Пт

23:55 – 07:30 КропивницькийЩецин КропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

31 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

23:55 – 13:30 КропивницькийЛьвів КропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

13 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, Александрийское шоссе 1 в місті Кропивницький містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Кропивницький

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя