Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 436 Прага - Краков - Львов

08:30 Прага Bus Station "Florenc"
09:35 Млада-Болеслав Bus Station, tř. Václava Klementa 1459
10:40 Ліберець Bus Station, pl.4, 885/5 Vaňurova str.
11:35 Гаррахов customs (CZ-PL)
12:20 Єленя-Гура Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
14:45 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
17:50 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:25 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
22:25 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
02:55 Краковець customs (UA-PL)
04:40 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
05:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
Перевізник: Lvivske ATP 14631
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Группа от 10 чел.
10% Пенсионеры от 55 лет
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information